Ubytování

CK Poznání zajišťuje ubytování na ostrově Vulcano i pro jednotlivce s vlastní dopravou.

Obecný princip proč si zajistit ubytování přes cestovní kancelář.

V 95% máte ubytování zajišťované přes CK levnější, než když si ho budete zajišťovat sami na místě. Levnější proto, že CK odebírá větší množství ubytování a tudíž má množstevní slevy. Pouze v 95% proto, že občas ubytovateli odpadne předem nasmlouvaný klient a ubytovatel jde krutě pod cenu, aby se mu aspoň trochu snížila ztráta. Této skutečnosti CK bohužel nemůže zabránit.

Zajišťujeme ubytování několika cenových úrovní. Bungalovy v kempingu TOGO TOGO, který se nachází přímo u pláže, bungalovy asi půl kilometru od pláže v kempingu TOGO (pozor na záměnu názvu), apartmány VULCANO BLU vzdálené asi 2 km od pláže, apartmány LENTIA nad městečkem vzdálené asi 45 minut chůze od městečka.

Většinou lze říci, že výše ceny je závislá na vzdálenosti od moře. Proto se nedivte, když budou bungalovy v Togo Togo, které jsou přímo u pláže, dražší než apartmány v rezidencích ve vzdálenostech 2-3 km od pláže a dalších půl kilometru od centra městečka.

kemping Togo - Togo, bungalovy přímo u pláže

Čtyřlůžkové bungalovy ležící přímo u pláže (vyhlášená pláž s černým pískem). Jsou vybaveny lůžkovinami s jednoduše zařízenou kuchyňkou a posezením na verandě (lednička, vařič, nádobí) a vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha). Vybavení kempu: sluneční trasa, venkovní gril na dřevěné uhlí (volně k dispozici), bar. Doplatek za bungalov (v případě zájmu): Při obsazení bungalovu třemi osobami 790,- Kč/os. Při obsazení bungalovu dvěma osobami 1 990,-Kč/os.

apartmány Vulcano Blu vzdálené 2 km od pláže

Dvou až šestilůžkové apartmány v jednopatrových objektech v prostředí připomínajícím botanickou zahradu ve vzdálenosti cca 200 m od moře (malé romantické kamenité plážičky), cca 15-20 minut chůze od centra městečka a hlavní písečné pláže. Jsou vybaveny lůžkovinami, dobře zařízenou kuchyňkou (lednička, sporák, nádobí), vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha) a terasou.

Apartmán pro 2 - 3 osoby: 1 ložnice (manželská postel + 1 lůžko), kuchyňka, sociální zařízení, terasa.

Apartmán pro 4 osoby s kuchyňkou na terase: 2 oddělené ložnice (1 s manželskou postelí, 1 se dvěmi oddělenými lůžky), sociální zařízení, kuchyňka na terase.

Apartmán pro 4 osoby s kuchyňkou uvnitř: 1 ložnice s manželskou postelí, 1 rozkládací postel v obývací kuchyni, sociální zařízení, terasa. Apartmán pro 5 - 6 osob: 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 lůžky, 1 rozkládací postel v obývací kuchyni, sociální zařízení, terasa.

apartmány Lentia

luxusní dvou až šestilůžkové apartmány s bazénem v překrásné zahradě nad městečkem s nádherným panoramatickým výhledem na celé souostroví. V areálu je k dispozici sladkovodní bazén, tenisové kurty, restaurace, bar a v sezóně animační programy. Spojení s městečkem je zajišťováno kyvadlovou dopravou minibusy. Vzdálenost od centra městečka a hlavní pláže cca 45 minut pěšky. Prostorné apartmány jsou vybaveny lůžkovinami, dobře zařízenou kuchyňkou (lednička, sporák, nádobí), vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha) a terasou.

Apartmán pro 2 - 3 osoby: 1 ložnice s manželskou postelí, rozkládací postel v obývací kuchyni, sociální zařízení, terasa.

Apartmán pro 4 osoby: 1 ložnice s manželskou postelí, rozkládací postel v obývací kuchyni, sociální zařízení, terasa.

Apartmán pro 5 - 6 osob: 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 lůžky, rozkládací postel v obývací kuchyni, sociální zařízení, terasa.